• Kosmetyka Profesjonalna

  Nowość Nici PDO - lifting bez skalpela, stymulujący syntezę kolagenu, lepszy przepływ krwi i dotlenienie skóry, dzięki czemu skóra staje się gładsza, bardziej świetlista, zmarszczki znikają, owal twarzy się podnosi, wzmocnieniu ulegają obwisłe tkanki.
  +Oferta
 • Kosmetyka Profesjonalna

  Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym - Nie pozwól by zmarszczki stały się Twoim utrapieniem. Poczuj się dobrze we własnej skórze dzięki odmładzającemu zabiegowi wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym usieciowanym. Umów się już dziś!
  +Oferta
 • Kosmetyka Profesjonalna

  Przedłużanie rzęs - Chcesz mieć oszałamiająco długie, grube i podkręcone rzęsy bez tuszowania? Chcesz by Twe spojrzenie nabrało głębi? Chcesz kusić spojrzeniem? Jeśli tak to z pewnością zabieg dla Ciebie! Umów się już dziś!
  +Oferta
 • 1
 • 2
 • 3

Witam serdecznie!
Nazywam się Agata Pasternak-Komska, jestem kosmetologiem.
Pracuję w branży kosmetycznej już od 2001 roku i bardzo lubię swoją pracę.
Ukończyłam dwuletnią, pomaturalną, dzienną szkołę kosmetyczną a następnie studia z kosmetologii na AM w Bydgoszczy a także kilkanaście kursów związanych z kosmetyką. Miałam zaszczyt znaleźć się w gronie 10 finalistów ogólnopolskiego konkursu na kosmetyczkę roku 2013 wybranych spośród kilkuset kandydatek z całego kraju.
Nieustannie staram się rozwijać moją wiedzę i umiejętności w dziedzinie kosmetologii, dlatego uczestniczę w targach kosmetycznych a także szkoleniach z rozmaitych nowości na rynku. Stawiam na naturę. Poszukuję najskuteczniejszych rozwiązań z użyciem wysoko specjalistycznych preparatów z maksymalnie naturalnymi składnikami. Profesjonalne podejście do pielęgnacji wzbudza zaufanie klienta i jest podstawą do budowania długotrwałych relacji. Częstymi klientami mojego gabinetu są również mężczyźni, więc warto namawiać partnerów by także zadbali o siebie. Doświadczenie zawodowe oraz osobiste refleksje pozwoliły mi na zrozumienie, że tylko indywidualne podejście do Klienta, umożliwia stworzenie programów terapeutycznych dobranych do potrzeb danej osoby. Moim klientkom zapewniam pełną higienę i miłą spokojną atmosferę przy wykonywanych zabiegach.
Zapraszam do zapoznania się z informacjami o poszczególnych zabiegach,
które umieściłam na stronie aby każdy mógł wybrać coś dla siebie. Później pozostaje już tylko wyznaczyc termin i umówić się na wizytę ;)

 
 
Powered by Phoca Gallery