• Kosmetyka Profesjonalna

  Nowość Nici PDO - lifting bez skalpela, stymulujący syntezę kolagenu, lepszy przepływ krwi i dotlenienie skóry, dzięki czemu skóra staje się gładsza, bardziej świetlista, zmarszczki znikają, owal twarzy się podnosi, wzmocnieniu ulegają obwisłe tkanki.
  +Oferta
 • Kosmetyka Profesjonalna

  Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym - Nie pozwól by zmarszczki stały się Twoim utrapieniem. Poczuj się dobrze we własnej skórze dzięki odmładzającemu zabiegowi wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym usieciowanym. Umów się już dziś!
  +Oferta
 • Kosmetyka Profesjonalna

  Przedłużanie rzęs - Chcesz mieć oszałamiająco długie, grube i podkręcone rzęsy bez tuszowania? Chcesz by Twe spojrzenie nabrało głębi? Chcesz kusić spojrzeniem? Jeśli tak to z pewnością zabieg dla Ciebie! Umów się już dziś!
  +Oferta
 • 1
 • 2
 • 3

Depilacja metodą elektrolizy

Polega na wpuszczeniu bardzo niewielkiej dawki prądu elektrycznego w okolicę miejsca, z którego wyrasta włos (czyli tak zwanej cebulki). Mimo iż opis może sugerować, że sposób ten jest dość drastyczny, cały zabieg odbywa się z niewielką bolesnością. Napięcie prądu jest naprawdę niewielkie, a igła bardzo cienka.

Aby uzyskać wymagany efekt – całkowity brak włosków w danej partii ciała, zabiegi należy wykonywać kilka, a czasami kilkanaście razy. Ich częstotliwość i czas trwania uzależnione są od wielkości obszaru, poddawanego epilacji i ilości mieszków włosowych znajdujących się w jego obrębie.
Przeciwwskazanie do zabiegu jest rozrusznik serca.

CZAS ZABIEGU: 30-70 MINUT