• Kosmetyka Profesjonalna

  Nowość Nici PDO - lifting bez skalpela, stymulujący syntezę kolagenu, lepszy przepływ krwi i dotlenienie skóry, dzięki czemu skóra staje się gładsza, bardziej świetlista, zmarszczki znikają, owal twarzy się podnosi, wzmocnieniu ulegają obwisłe tkanki.
  +Oferta
 • Kosmetyka Profesjonalna

  Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym - Nie pozwól by zmarszczki stały się Twoim utrapieniem. Poczuj się dobrze we własnej skórze dzięki odmładzającemu zabiegowi wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym usieciowanym. Umów się już dziś!
  +Oferta
 • Kosmetyka Profesjonalna

  Przedłużanie rzęs - Chcesz mieć oszałamiająco długie, grube i podkręcone rzęsy bez tuszowania? Chcesz by Twe spojrzenie nabrało głębi? Chcesz kusić spojrzeniem? Jeśli tak to z pewnością zabieg dla Ciebie! Umów się już dziś!
  +Oferta
 • 1
 • 2
 • 3

Depilacja Woskiem

Bardzo skuteczny sposób usuwania zbędnego owłosienia. Depilujemy meszek nad górną wargą, nogi, ręce, plecy, klatkę piersiową, pachy a także okolice miejsc intymnych. Efekt gładkiej skóry może utrzymywać się nawet kilka tygodni. Włosy, które odrastają, stają się z każdym kolejnym zabiegiem słabsze, zanika też efekt „szczeciny”, charakterystyczny przy używaniu maszynki do golenia, która ucina włos przy skórze i pobudza go do intensywnego wzrostu.

Nanoszony na ciało ciepły wosk jest usuwany pewnym i szybkim ruchem przy pomocy specjalnych pasków. Wraz z woskiem usuwane są włosy wraz z cebulkami, co znacznie spowalnia odrost, a także nie pozostawia nieestetycznych czarnych punkcików na skórze, jak to ma miejsce w przypadku golenia.

OBSZAR CZAS ZABIEGU
brwi 5 minut
bródka 5 minut
wąsik 5 minut
nos 3 minuty
baczki 5 minut
pachy 10 minut
Ręce (przedramiona) 15 minut
łydki 20 minut
uda 30 minut
Klatka piersiowa 15 minut
plecy 15 minut
pośladki 15 minut
kark 10 minut
Linia bikini (płytkie) 30 minut
Całe nogi 50 minut