• Kosmetyka Profesjonalna

  Nowość Nici PDO - lifting bez skalpela, stymulujący syntezę kolagenu, lepszy przepływ krwi i dotlenienie skóry, dzięki czemu skóra staje się gładsza, bardziej świetlista, zmarszczki znikają, owal twarzy się podnosi, wzmocnieniu ulegają obwisłe tkanki.
  +Oferta
 • Kosmetyka Profesjonalna

  Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym - Nie pozwól by zmarszczki stały się Twoim utrapieniem. Poczuj się dobrze we własnej skórze dzięki odmładzającemu zabiegowi wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym usieciowanym. Umów się już dziś!
  +Oferta
 • Kosmetyka Profesjonalna

  Przedłużanie rzęs - Chcesz mieć oszałamiająco długie, grube i podkręcone rzęsy bez tuszowania? Chcesz by Twe spojrzenie nabrało głębi? Chcesz kusić spojrzeniem? Jeśli tak to z pewnością zabieg dla Ciebie! Umów się już dziś!
  +Oferta
 • 1
 • 2
 • 3

Makijaż

Nie od dziś wiadomo, że makijaż poprawia samopoczucie i zwiększa pewność siebie. Są okazje, na których trzeba wyglądać i czuć się wyjątkowo wtedy warto sięgnąć po pomoc specjalisty. Na ostateczny efekt makijażu wpływa wiele elementów, od choćby typu skóry (sucha, tłusta, mieszana, wrażliwa, trądzikowa), kształtu twarzy, wielkości i kształtu oka, to czy klientka jest wypoczęta, wybór odpowiednich kosmetyków, światła, przy którym wykonujemy makijaż i wreszcie okazja, na którą jest przygotowany.

MAKIJAŻ

Czas zabiegu

DZIENNY/BIZNESOWY

45 minut

WIECZOROWY

50 minut

ŚLUBNY

50-65 minut

DOŁOŻENIE KĘPEK RZĘS DO MAKIJAŻU

+ 20 minut