• Kosmetyka Profesjonalna

  Nowość Nici PDO - lifting bez skalpela, stymulujący syntezę kolagenu, lepszy przepływ krwi i dotlenienie skóry, dzięki czemu skóra staje się gładsza, bardziej świetlista, zmarszczki znikają, owal twarzy się podnosi, wzmocnieniu ulegają obwisłe tkanki.
  +Oferta
 • Kosmetyka Profesjonalna

  Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym - Nie pozwól by zmarszczki stały się Twoim utrapieniem. Poczuj się dobrze we własnej skórze dzięki odmładzającemu zabiegowi wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym usieciowanym. Umów się już dziś!
  +Oferta
 • Kosmetyka Profesjonalna

  Przedłużanie rzęs - Chcesz mieć oszałamiająco długie, grube i podkręcone rzęsy bez tuszowania? Chcesz by Twe spojrzenie nabrało głębi? Chcesz kusić spojrzeniem? Jeśli tak to z pewnością zabieg dla Ciebie! Umów się już dziś!
  +Oferta
 • 1
 • 2
 • 3

Manicure

Różne kształty i kolory paznokci zmieniają się w zależności od obowiązującej mody. Jednak niezmienne chcemy, aby były piękne, zadbane i zdrowe.  Przecież dłonie to nasza wizytówka. Warto skorzystać z manicure klasycznego chociaż 2 razy w miesiącu. Wówczas znacznie łatwiej dbać o nie w domu.

RODZAJE MANICURE:
- BIOLOGICZNY- Manicure biologiczny jest zabiegiem, podczas którego nie stosuje się narzędzi metalowych, cążek , radełek itp. Paznokcie są opiłowane, skórki  jedynie odepchnięte a na koniec jeśli klientka sobie życzy  nakładamy na płytkę odżywkę.  
CZAS ZABIEGU DO 40 MINUT

- KLASYCZNY- to zabieg, w którym nie tylko nadajemy kształt paznokciom ale też w razie potrzeby odsuwamy i wycinamy skórki nachodzące na płytki paznokci, wygładzamy ich powierzchnię i nakładamy lakier kolorowy oraz utwardzacz.
CZAS ZABIEGU DO 50 MINUT

- FRANCUSKI- Manicure francuski nigdy nie wychodzi z mody. Jest klasycznym sposobem na schludny wygląd dłoni. Końce paznokci ozdabia się malując biały pasek a po ich wyschnięciu nakłada się przejrzysty beżowy lub różowy lakier.  Obecnie można modyfikować  klasyczny french i dobierać dowolne kontrastowe kolory zarówno lakieru nawierzchniowego jak i końcówek.
 CZAS ZABIEGU DO 60 MINUT

- JAPOŃSKI- jest określany także jako P Shine. Idealny, niezobowiązujący sposób pielęgnacji paznokci dla osób, które chcą wzmocnić własne naturalne płytki bez malowania ich lakierem.  Pojawił się około 400 lat temu. Stosowały go japońskie arystokratki, które poszukiwały perfekcyjnego sposobu na wyjątkowy wygląd paznokci. Po wielu latach poszukiwań i eksperymentów odkryły, że intensywne nacieranie płytki paznokcia odpowiednimi woskami i minerałami powoduje, że zyskuje blask rzadko spotykanej różowej perły. Paznokcie dzięki temu stawały się także mocniejsze i zdrowsze.  Jest zalecany nie tylko kobietom, ale także mężczyznom. Zabieg wzmacnia płytkę paznokcia i nadaje jej zdrowy połysk. Po japońskim manicure nie malujemy już paznokci lakierem.
CZAS ZABIEGU DO 40 MINUT

- HYBRYDOWY- jest jednym z nowszych trendów w stylizacji paznokci. Jego dużym atutem jest to, że zwykłe lakiery odpryskują po kilku dniach, a nawet jeśli są trwałe, powłoka lakieru niszczy się podczas wykonywania codziennych obowiązków. Manicure hybrydowy jest nakładany podobnie jak lakier. Następnie zostaje utwardzony w świetle UV. W porównaniu ze zwykłym manicure lakier jest bardziej lśniący. Manicure hybrydowy utrzymuje się aż do dwóch tygodni , nawet jeżeli w tym czasie wykonuje się codzienne prace domowe. Należy jednak pamiętać, że jest to alternatywa dla zwykłego lakieru, a nie sztuczne paznokcie a więc nie chroni on płytki przed złamaniem. Hybrydy nie dopełnia się ani nie można jej zmyć samodzielnie. Aby usunąć lakier trzeba udać się do salonu kosmetycznego.  Zaleca się odnawiać manicure co 2 tygodnie gdyż po takim czasie przy ciemnych kolorach widać już odrastający paznokieć.
CZAS ZABIEGU DO 70 MINUT

UWAGA : Osoby cierpiące na grzybicę, drożdżycę oraz kurzajki, stany ropne, infekcyjne i alergiczne nie mogą skorzystać z zabiegów manicure/pedicure w gabinecie kosmetycznym (najpierw należy udać się do dermatologa i wyleczyć infekcję).