• Kosmetyka Profesjonalna

  Nowość Nici PDO - lifting bez skalpela, stymulujący syntezę kolagenu, lepszy przepływ krwi i dotlenienie skóry, dzięki czemu skóra staje się gładsza, bardziej świetlista, zmarszczki znikają, owal twarzy się podnosi, wzmocnieniu ulegają obwisłe tkanki.
  +Oferta
 • Kosmetyka Profesjonalna

  Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym - Nie pozwól by zmarszczki stały się Twoim utrapieniem. Poczuj się dobrze we własnej skórze dzięki odmładzającemu zabiegowi wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym usieciowanym. Umów się już dziś!
  +Oferta
 • Kosmetyka Profesjonalna

  Przedłużanie rzęs - Chcesz mieć oszałamiająco długie, grube i podkręcone rzęsy bez tuszowania? Chcesz by Twe spojrzenie nabrało głębi? Chcesz kusić spojrzeniem? Jeśli tak to z pewnością zabieg dla Ciebie! Umów się już dziś!
  +Oferta
 • 1
 • 2
 • 3

Mikrodermabrazja diamentowa

To forma głębokiego peelingu. Złuszczanie przebiega w sposób kontrolowany. Zabieg polega na przesuwaniu po skórze specjalnej metalowej głowicy zakończonej drobinami diamentów, która ściera zewnętrzne warstwy naskórka jednocześnie zasysając usuwane zanieczyszczenia do filtra.  Zabieg przeznaczony jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. (Mężczyźni powinni przyjść ogoleni) Można go wykonywać w różnych odstępach czasowych ale nie częściej niż co 7 dni. Nie polecane jest robienie jej w okresach w których jesteśmy narażeni na działanie ostrego słońca. Aby mikrodermabrazja diamentowa dała efekt musi być wykonana seria zabiegów ilość jest ustalana indywidualnie do potrzeb skóry. Przeważnie jest to około 5 zabiegów w odstępach co 7-10 dni a następnie raz w miesiącu zabieg dla podtrzymania efektów.

 

 Przebieg zabiegu:
Po umyciu i stonizowaniu skóry, skóra twarzy zostaje poddana złuszczaniu głowicą z diamentami
Przemywamy skórę tonikiem lub wodą różaną i wykonujemy delikatny masaż twarzy wykorzystując kremową maskę lub pachnące olejki z witaminami
Przemywamy skórę i nakładamy serum oraz zimną i kojącą maskę z alg
Zabieg kończy nałożenie kremu

CZAS ZABIEGU: 60 MINUT