• Kosmetyka Profesjonalna

  Nowość Nici PDO - lifting bez skalpela, stymulujący syntezę kolagenu, lepszy przepływ krwi i dotlenienie skóry, dzięki czemu skóra staje się gładsza, bardziej świetlista, zmarszczki znikają, owal twarzy się podnosi, wzmocnieniu ulegają obwisłe tkanki.
  +Oferta
 • Kosmetyka Profesjonalna

  Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym - Nie pozwól by zmarszczki stały się Twoim utrapieniem. Poczuj się dobrze we własnej skórze dzięki odmładzającemu zabiegowi wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym usieciowanym. Umów się już dziś!
  +Oferta
 • Kosmetyka Profesjonalna

  Przedłużanie rzęs - Chcesz mieć oszałamiająco długie, grube i podkręcone rzęsy bez tuszowania? Chcesz by Twe spojrzenie nabrało głębi? Chcesz kusić spojrzeniem? Jeśli tak to z pewnością zabieg dla Ciebie! Umów się już dziś!
  +Oferta
 • 1
 • 2
 • 3

Pedicure

Stopy niosą nas przez całe życie. To ta część ciała, o której zdajemy się często zapominać, a o którą powinniśmy dbać szczególnie. Przecież nie bez powodu mówi się, że szczytem osiągnięć jest „posiadanie świata u swoich stóp”, wyrazem najwyższej wdzięczności jest „całowanie po stopach”, a oznaką oddania- „ścielenie się u stóp”. Stopy zatem zawsze powinny być zdrowe i zadbane zarówno latem, gdy wkładamy klapki lub sandały, jak i zimą kiedy chowamy je w ciepłych botkach. Systematyczna pielęgnacja to konieczność – dokładna higiena, moczenie w solach, usuwanie powierzchownych zrogowaceń czy wmasowywanie kremów. To jednak tylko początek drogi do pięknych stóp na długie lata. W utrzymaniu ich dobrego stanu niezbędny jest – przynajmniej raz na jakiś czas – profesjonalny pedicure.

Rozróżnia się pedicure kosmetyczny, pedicure leczniczy oraz pedicure biologiczny.

Pedicure kosmetyczny: zabieg pielęgnacyjny obejmujący zmycie lakieru, skrócenie, opiłowanie oraz oczyszczenie paznokci. W jego zakres wlicza się również usunięcie zgrubiałego naskórka z pięt. Pedicure zakończony jest wmasowaniem kremu, ewentualnie polakierowaniem paznokci.
CZAS ZABIEGU : 45-60 MINUT

Pedicure leczniczy: zabieg obejmujący czynności wykonywane przy pedicure kosmetycznym rozszerzony o zabieg usunięcia modzeli, nagniotków oraz wrastających paznokci. Na wrastające paznokcie można zakładać klamry korygujące albo skorygować ich kształt przy pomocy kostki Arkady i masy akrylowej.
Pedicure leczniczy zakończony jest wmasowaniem kremu.
CZAS ZABIEGU: 60-90 MINUT

Pedicure biologiczny: zabieg pielęgnacyjny, podczas którego nie używa się cążków, gilotyn ani żadnych narzędzi metalowych. Polega na opracowaniu stopy pilnikami.
CZAS ZABIEGU: około 50 MINUT