• Kosmetyka Profesjonalna

  Nowość Nici PDO - lifting bez skalpela, stymulujący syntezę kolagenu, lepszy przepływ krwi i dotlenienie skóry, dzięki czemu skóra staje się gładsza, bardziej świetlista, zmarszczki znikają, owal twarzy się podnosi, wzmocnieniu ulegają obwisłe tkanki.
  +Oferta
 • Kosmetyka Profesjonalna

  Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym - Nie pozwól by zmarszczki stały się Twoim utrapieniem. Poczuj się dobrze we własnej skórze dzięki odmładzającemu zabiegowi wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym usieciowanym. Umów się już dziś!
  +Oferta
 • Kosmetyka Profesjonalna

  Przedłużanie rzęs - Chcesz mieć oszałamiająco długie, grube i podkręcone rzęsy bez tuszowania? Chcesz by Twe spojrzenie nabrało głębi? Chcesz kusić spojrzeniem? Jeśli tak to z pewnością zabieg dla Ciebie! Umów się już dziś!
  +Oferta
 • 1
 • 2
 • 3

Przekłuwanie uszu

BEZPIECZNIE , SZYBKO, STERYLNIE  to atuty wykorzystania systemu Studex  którym posługujemy się przy przekłuwaniu uszu dzieciom i dorosłym.
Kolczyki są wykonane z jałowej stali chirurgicznej,  nie uczulają, jest kilkanaście różnych wzorów do wyboru.
Przebieg zabiegu:

 • po wybraniu kolczyków i podpisaniu przez rodzica zgody na przekłucie uszu dezynfekujemy uszy dziecka
 • chirurgicznym pisakiem rysujemy kropki na uszach dziecka – uzgadniamy docelowe miejsce przekłucia
 • odpakowujemy sterylnie zapakowane kolczyki, umieszczamy w aparacie i celując w zaznaczone punkty umieszczamy kolczyki bezpośrednio w uszach.

Nie doradzamy rodzicom czy powinni lub nie powinni przekłuć uszy swoim dzieciom. Kiedy rodzice pytają zalecamy poczekać z przekłuciem uszu swoich pociech dopóki nie otrzymają najważniejszych szczepień. Jeżeli masz wątpliwości skonsultuj się z pediatrą Twojego dziecka. Kiedy wraz z Twoim dzieckiem podejmiecie decyzję o przekłuciu uszu, dobór twoich słów będzie również bardzo istotny. Unikaj słów, które mogą przestraszyć dziecko takich jak “przekłuwanie” czy “pistolet”. W zamian powiedz coś w stylu “Chodźmy po twoje kolczyki”. Specjalista od przekłuwania uszu używa “małego przyrządu do założenia kolczyków”.

Odpowiednia pielęgnacja po przekłuciu jest niezwykle ważna. To wy jako rodzice jesteście odpowiedzialni za dopilnowanie tego by wasze pociechy prawidłowo dbały o swoje nowo przekłute uszy. Prosimy przeczytać i stosować się do naszych porad pielęgnacyjnych. W zależności od wieku Twojego dziecka wytłumacz jej lub jemu jak może pomóc swoim uszom szybko się zagoić. Upewnij się czy zapinka kolczyka (motylek) nie uciska zbyt mocno płatka ucha. Powinna znajdować się bliżej końcówki kolczyka tak aby umożliwić swobodny przepływ powietrza.

CZAS ZABIEGU: około 5 MINUT